• Werk - werk - werk

  Werkgelegenheid is van het grootste belang om ook in de toekomst een aantrekkelijke gemeente te zijn.

  De VVD wil optimaal gebruik maken van onze ligging tussen Rotterdam en Antwerpen en de kansen in de regio.

  Alleen met een sterke economie kunnen we voorzieningen in stand houden.

   
 • Voorzieningen

  Halsteren en Lepelstraat moeten hun dorpse karakter en goede voorzieningen behouden.

  Voor Halsteren is de Dorpsstraat als het centrale winkelgebied daarin bepalend.

  De Melanen blijft geopend en wordt hét openluchtzwembad voor de regio, op een manier die past bij het Halsterse buitengebied.

   
 • Belastingverlaging

  De VVD wil geen euro belasting meer heffen dan absoluut noodzakelijk.

  De riool- en afvalstoffenheffing gaan omlaag.

  Zuinig omgaan met gemeenschapsgeld.

  De middeninkomens betalen al meer dan genoeg..

   
 

Ad Coppens en Joost Pals opnieuw beëidigd


door Jan van Wijk, maandag 28 april 2014
beediging 5 nieuwe raadsleden 2014
In de nieuwe raadsperiode 2014-2018 is andermaal Ad Coppens de VVD-wethouder in het College van Burgemeester en Wethouders van de gemeente Bergen op Zoom. Opnieuw heeft Ad Coppens een belangrijke en zware portefeuille met onder andere financiën. Het wordt voor Ad Coppens ook in deze periode een grote uitdaging het huishoudboekje van de gemeente op orde te houden. Gezien de rijke ervaring van Ad Coppens is hem dit wel toevertrouwd.

Door de stap van Ad Coppens van raadslid naar wethouder neemt Joost Pals weer zitting in de VVD-fractie van de gemeenteraad. Joost Pals blaakt van ambitie om in de nieuwe raadsperiode het VVD-geluid weer duidelijk te laten horen. Hij doet dit met name bij allerlei zaken die op het terrein van financiën en veiligheid liggen. Door de beëdiging van Joost Pals is de VVD-raadsfractie weer met vijf raadsleden op volle sterkte. Naast fractievoorzitter Gertjan Huismans, zijn de leden van de VVD-raadsfractie Barry Jacobs, Joost Pals, Rian Govers en Maarten Velthoen.

Ik wens Ad, Gertjan, Barry, Joost, Rian en Maarten heel veel succes met de lokaal sterke VVD in onze gemeente!

Jan van Wijk,
Voorzitter VVD Bergen op Zoom, Halsteren en Lepelstraat
 
 
 
 
 
© 2019 VVD Bergen op Zoom - Halsteren - Lepelstraat 
WebCMS: Koedie ICT