• Werk - werk - werk

  Werkgelegenheid is van het grootste belang om ook in de toekomst een aantrekkelijke gemeente te zijn.

  De VVD wil optimaal gebruik maken van onze ligging tussen Rotterdam en Antwerpen en de kansen in de regio.

  Alleen met een sterke economie kunnen we voorzieningen in stand houden.

   
 • Voorzieningen

  Halsteren en Lepelstraat moeten hun dorpse karakter en goede voorzieningen behouden.

  Voor Halsteren is de Dorpsstraat als het centrale winkelgebied daarin bepalend.

  De Melanen blijft geopend en wordt hét openluchtzwembad voor de regio, op een manier die past bij het Halsterse buitengebied.

   
 • Belastingverlaging

  De VVD wil geen euro belasting meer heffen dan absoluut noodzakelijk.

  De riool- en afvalstoffenheffing gaan omlaag.

  Zuinig omgaan met gemeenschapsgeld.

  De middeninkomens betalen al meer dan genoeg..

   
 

Eindelijk is het dan zover!


door Rian Govers, maandag 11 juni 2018
Op 10 november 2016 werd onze motie aangenomen in de gemeenteraad van Bergen op Zoom. De VVD vindt het belangrijk dat alle inwoners en bedrijven van de digitale snelweg gebruik kunnen maken.

We hebben als gemeente hoge ambities om een sociale, duurzaam gezonde, bereikbare en aantrekkelijke gemeente te zijn. Denk aan digitale zorg, onderwijs op afstand en digitalisering van de openbare ruimte.

Om die ambities waar te maken, is een hoogwaardige internetverbinding nodig en kunnen we niet langer wachten. Wij zien glasvezel als een nutsvoorziening zoals bijvoorbeeld riolering. Iedereen heeft er recht op. Wij hebben daarin een verantwoordelijkheid.

Op 4 juni 2018 werd bekend gemaakt dat 71,5 % van de adressen in het buitengebied van de drie Brabantse Wal gemeenten en Halderberge graag glasvezel willen. Al een week voor de sluitingsdatum van 4 juni was de vereiste 50% inschrijvingen behaald. Zo’n record had Glasvezel Buitenaf nog niet eerder behaald.

Dit resultaat is mede door de ongeveer 70 enthousiaste ambassadeurs behaald. Zonder hen was dit niet gelukt. En zo zie je maar, dat je met elkaar veel kunt bereiken. Eind 2018 of begin 2019 zal de aanleg beginnen.
 
 

Aanverwante artikelen

 
 
 
© 2019 VVD Bergen op Zoom - Halsteren - Lepelstraat 
WebCMS: Koedie ICT