• Werk - werk - werk

  Werkgelegenheid is van het grootste belang om ook in de toekomst een aantrekkelijke gemeente te zijn.

  De VVD wil optimaal gebruik maken van onze ligging tussen Rotterdam en Antwerpen en de kansen in de regio.

  Alleen met een sterke economie kunnen we voorzieningen in stand houden.

   
 • Voorzieningen

  Halsteren en Lepelstraat moeten hun dorpse karakter en goede voorzieningen behouden.

  Voor Halsteren is de Dorpsstraat als het centrale winkelgebied daarin bepalend.

  De Melanen blijft geopend en wordt hét openluchtzwembad voor de regio, op een manier die past bij het Halsterse buitengebied.

   
 • Belastingverlaging

  De VVD wil geen euro belasting meer heffen dan absoluut noodzakelijk.

  De riool- en afvalstoffenheffing gaan omlaag.

  Zuinig omgaan met gemeenschapsgeld.

  De middeninkomens betalen al meer dan genoeg..

   
 

Schrappen van plannen om schulden te verminderen


door Joost Pals, zaterdag 15 december 2018
De gemeenteraad sprak donderdag over het investeringsplan voor 2019 tot 2022. Een nieuwe methode om te werken aan het verminderen van de schuldenlast. VVD-raadslid Joost Pals benadrukte daarbij het belang dat de VVD-fractie hieraan hecht. De gemeente Bergen op Zoom moet leren dat niet alle “leuke plannen” bekostigd kunnen worden. Dat is een afspraak die we ook in het coalitieakkoord hebben gemaakt.

Met de nieuwe methode wordt er eerst gekeken wat de financiële ruimte is. Vervolgens worden de plannen geprioriteerd en gekeken welke plannen wel en vooral ook welke plannen niet (!) uitgevoerd worden. Dat betekent dus schrappen. Schrappen om de schuldenlast te verminderen, want uiteindelijk gaat het om gemeenschapsgeld waar we heel zorgvuldig mee om moeten gaan.
 
 

Aanverwante artikelen

 
 
 
© 2019 VVD Bergen op Zoom - Halsteren - Lepelstraat 
WebCMS: Koedie ICT