• Werk - werk - werk

  Werkgelegenheid is van het grootste belang om ook in de toekomst een aantrekkelijke gemeente te zijn.

  De VVD wil optimaal gebruik maken van onze ligging tussen Rotterdam en Antwerpen en de kansen in de regio.

  Alleen met een sterke economie kunnen we voorzieningen in stand houden.

   
 • Voorzieningen

  Halsteren en Lepelstraat moeten hun dorpse karakter en goede voorzieningen behouden.

  Voor Halsteren is de Dorpsstraat als het centrale winkelgebied daarin bepalend.

  De Melanen blijft geopend en wordt hét openluchtzwembad voor de regio, op een manier die past bij het Halsterse buitengebied.

   
 • Belastingverlaging

  De VVD wil geen euro belasting meer heffen dan absoluut noodzakelijk.

  De riool- en afvalstoffenheffing gaan omlaag.

  Zuinig omgaan met gemeenschapsgeld.

  De middeninkomens betalen al meer dan genoeg..

   
 

Oplossing voor huisvestingprobleem scholen


door Hans Kersten, vrijdag 12 juli 2019
basisschool
Wethouder Barry Jacobs heeft meerdere plannen opgesteld om huisvestingsproblemen bij basisscholen in Bergen op Zoom op te lossen. Zo komen er extra lokalen voor basisschool de Biezenhof, De Kreek, El Feth en een renovatie voor de Noordster en Welle.

'Wat daarbij heel mooi is, is dat de verschillende besturen van de scholen met elkaar willen samen werken', zegt hij. 'Een van de grootste knelpunten zat bij De Biezenhof en de Rode Schouw in Halsteren. De Biezenhof groeit al jaren en heeft recht op veertien permanente lokalen, maar heeft er nu negen. Het tegenovergestelde geldt voor De Rode Schouw: daar staan vier lokalen leeg. Jacobs trekt nu een extra geldbedrag van 325.000 euro uit om het probleem op te lossen. De Rode Schouw staat twee lokalen af en grond waarop De Biezenhof drie permanente lokalen kan bouwen, inclusief ruimte voor peuteropvang.'(BN de Stem)

De oplossingen voorzien in de eerste nood: er komt een groot nieuw huisvestingplan. 'De scholen willen daar graag aan meewerken, maar voor dat het zover is, wilden ze nu alvast een oplossing voor deze knelpunten', vertelt Jacobs. 'En daar zijn we mee aan de slag gegaan.'
 
 
 
 
 
© 2019 VVD Bergen op Zoom - Halsteren - Lepelstraat 
WebCMS: Koedie ICT