zoeken
 

Handhaving op carbidschieten.


door Marco de Kock, donderdag 10 december 2020
melkbussen pixabay free
Bij een aanpassing van de APV om carbidschieten te verbieden legde VVD-burgerlid Marco de Kock de nadruk op het kunnen handhaven van de maatregel. Anders is het slechts een papieren tijger.

   
De Bergse VVD is enkel tot steun bereid als men ook de handhaving kan garanderen bij een Carbid verbod. Deze aanvulling op de AVP moet geen 'papieren tijger' zijn en daarmee enkel dienen voor de b├╝hne. Wanneer de burgemeester de handhaving kan garanderen, dan zullen wij het voorstel steunen. Maar we willen wel graag een duidelijke toelichting hoe de burgemeester hiervoor gaat zorgen en welke capaciteit hij beschikbaar heeft voor de handhaving. Graag zouden wij deze toelichting vernemen voor wij overgaan tot steun. 
   
 
© 2021 VVD Bergen op Zoom - Halsteren - Lepelstraat 
WebCMS: Koedie ICT